احتمالا تا به حال نام پی اس ووچر به گوشتان خورده باشد یا شاید هم کلمات معادل آن مانند فوچرز یا پریمیوم ووچر را شنیده باشید. در این مقاله سعی داریم توضیح دهیم پی اس ووچر چیست وبه توضیح کاربرد و هرآنچه که لازم است در مورد استفاده از آن بدانید، بپردازیم. بسیار دیده شده است که افراد پی اس ووچر را با ارزهای دیجیتال اشتباه می گیرند. در صورتی که این تفکر درست نیست و در دسته ارزهای دیجیتال قرار نمی گیرد.

کد پی اس ووچر چیست ؟

کد پی اس ووچر کدی چند رقمی است که ترکیبی اتفاقی از اعداد و حروف است. این کد به صورت قراردادی بین سایت های مشخصی تبادل می شود. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی سایت ها و فروشگاه ها از این کد پشتیبانی نمی کنند و تنها در سایت هایی که از پی اس ووچر پشتیبانی می کنند، می توانید به معامله بپردازید. اگر قصد استفاده از فوچرز را دارید می توانید به این سایت ها رفته و در قبال دریافت خدمات و یا خرید محصولات آن سایت، فوچرز پرداخت نمایید. حتی اگر به تجارت و یا ارائه خدمات خاصی مشغول هستید، می توانید با پیوستن به این سایت ها بابت ارائه خدمات خاص خود کد پی اس ووچر دریافت نمایید.

آیا برای استفاده از کد پی اس به کیف پول یا والت نیاز است؟

با اینکه فوچرز ارز دیجیتال محسوب نمی شود اما برای داد و ستد و معامله حتما به کیف پول احتیاج دارید. چرا که اگر به عنوان ارائه دهنده خدمات از مشتری فوچرز دریافت کنید و یا به عنوان خریدار اقدام به خرید پی اس ووچر نمایید، نیاز است که آن را در جایی ذخیره کنید تا به هنگام لزوم بتوانید دسترسی لازم را داشته باشید. حواستان باشد که برای ذخیره پی اس ووچر حتما باید والتی با قابلیت امنیتی بالا داشته باشید تا اشخاص دیگر نتوانند به کد پی اس شما دسترسی پیدا کنند.